13 stycznia 2018

Wyspa Orange

WYSPA ORANGE

Wyspa Orange – jest to część plaży wyspy Giftun, zagospodarowana przez firmę Orange Bay. Na plaży są parasole, maty, pufy, toalety, bar. Wejście do wody z plaży po białym piasku, przy brzegu płytka woda – idealne plażowanie dla małych dzieci. Dorośli mogą zrobić wspaniałe zdjęcia, plaża jest niesamowicie malownicza!

Program wycieczki: Rano około 7.30-8.00 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, pletwy). Zabawę zaczynamy już na pierwszym postoju – wsiadamy na dmuchane banany i kanapy, które holuje rozpedzona motorówka. Kolejny przystanek to snurkowanie przy kolorowych rafach koralowych. Często widzimy mureny, skrzydlice, ryby napoleony, a nawet delfiny! Snurkujemy około 45minut i płyniemy do innej rafy koralowej, gdzie znów popływamy. Po pływaniu wracamy na statek gdzie czeka posiłek. Lunch podawany jest w formie szwedzkiego stołu. Duży wybór potraw: kofta (egipskie klopsiki), kurczak, smażona ryba, makaron, ziemniaki, sałatki, napoje woda, herbata, napoje gazowane. Następnie łódź podpływa do przystani Orange. Schodzimy na wyspę Giftun i na jej prywatną częśc o nazwie “ORANGE BAY” przez około dwie godziny opalamy się, pływamy, robimy zdjęcia. Orange Bay to pomarańczowe parasolki, malowniczy pomost, maty, pufy, toalety, w miejscowym barze można dokupić napoje zimne i gorące. Po plażowaniu łódź zabiera nas do portu a busy do hotelu. Powrót do hotelu około godziny 16.30

Pamiętajcie aby zabrać ręczniki plażowe, stroje kąpielowe, kremy z filtrem UV, aparaty fotograficzne, okulary słoneczne i dobry humor!

Kolejność punktów programu może ulec zmianie.

UWAGA!!! Za udział w niektórych rejsach morskich turyści ponoszą dodatkową opłatę na rzecz Narodowego Parku Morza Czerwonego.

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
35$ 18$ wycieczki odbywają się codziennie, zapytaj kiedy najbliższy rejs z polskojęzycznym opiekunem (najczęściej piątki i niedziele)
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook.

Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, proszę o sms  – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka oplata)