5 maja 2016

Prywatna łódź

Całodniowa wycieczka łodzią na rafy koralowe, możesz pływać z fajka, łowić ryby, milo spędzać czas w trakcie prywatnej wycieczki z rodzina lub przyjaciółmi. Polecamy wycieczke pasjonatom wędkowania – w trakcie rejsu dla chętnych możliwość łowienia ryb na żyłkę (sprzęt dostępny na statku).

W wycieczce może uczestniczyć maksymalnie 10 osób

Z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw. ABC rurka, maska, pletwy) podczas rejsu łódź zatrzymuje się kilkakrotnie, co daje okazje do snurkowania; w przerwie miedzy snurkowaniami podawany jest lunch i napoje

 

Cena Termin
zależy od ilości osób i programu wycieczki wycieczki odbywają codziennie, godzina rozpoczęcia dowolna

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu prosze o sms – w tresci podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka oplata)