24 maja 2016

Mega Safari Sahara Park

MEGA SAFARI SAHARA PARK

Do końca października mega safari + sand city = 30$ od osoby!

Mega Safari Sahara Park to najlepsze safari organizowane z Hurghady! W bogatym programie mnóstwo atrakcji: jazda jeepami, quadami, na wielbłądach, wioska beduińska, terrarium, pokaz tańca brzucha i wiele innych. Firma Sahara Park od wielu lat bawi turystów z całego świata! Wybraliśmy dla Państwa ich propozycję ponieważ wiemy, że będziecie zadowoleni! Bawimy się z polskojęzycznym przewodnikiem.

Program wycieczki Mega Safari Sahara Park:

Z hotelu około 13.00 odbiera Was jeep, pierwszy punkt programu to ok. 40-minutowa przejażdżka quadami po pustyni (quady czyli czterokołowe motory są jednoosobowe dla osób powyżej 16 roku życia, młodsi lub słabsi uczestnicy wycieczki mogą jechac na jednym quadzie z osobą towarzyszącą), następnie jeepami ruszacie do wioski Beduinów (ok. 20-30 km w głąb pustyni), po drodze przystanki niespodzianki na robienie zdjęć wspaniałym krajobrazom i podziwianie piękna Pustyni Wschodniej; w wiosce czeka już na Was kolejna atrakcja –  jazda po piaszczystym torze małymi samochodzikami typu spider; następnie zwiedzanie wioski Beduinów: przejażdżka na wielbłądach, wizyta w tzw. Aptece (zielarnia), w tzw. piekarni (oglądacie jak wyrabia się beduiński chleb oczywiście chętni mogą skosztować wypieku),w tzw. zakładzie tkackim, w terrarium i małym zoo; obejrzycie także ręcznie kopaną studnię, meczet oraz beduińskie domostwa, zrobicie zdjęcia przepięknego zachodu słońca. Po zachodzie słońca odbywa się show: egipski taniec brzucha, występ fakira oraz tancerz tanura – w oczekiwaniu na show można zapalić fajkę wodna i wypić beduińska herbatę, następnie podawana jest duża kolacja w formie szwedzkiego stołu + napój gazowany na osobę; na sam koniec oglądanie gwiazd poprzez teleskop; powrót do hotelu z Mega Safari Sahara Park jeepem około godziny 19:00.

Niestety obecnie mini zoo i terrarium są nieczynne!

Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić a nasi przewodnicy będą po polsku opowiadać o życiu Beduinów!

Przy zakupie Mega Safari Sahara Park chusta-arafatka GRATIS! (tylko hotele położone na terenie Hurghady)

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 

Polecamy i zapraszamy do obejrzenia filmu z tej wycieczki zrealizowanego przez wspaniałą ekipę Travel Tv

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
28$ 14$ zapytaj kiedy kolejna grupa z polskojęzycznym przewodnikiem (najczęściej wtorki)

 

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM