24 maja 2016

Mega Safari Sahara Park

MEGA SAFARI SAHARA PARK

Mega Safari Sahara Park to najlepsze safari organizowane z Hurghady! W bogatym programie mnóstwo atrakcji: jazda jeepami, quadami, na wielbłądach, wioska beduińska, pokaz tańca brzucha i wiele innych. Firma Sahara Park od wielu lat bawi turystów z całego świata! Wybraliśmy dla Państwa ich propozycję ponieważ wiemy, że będziecie zadowoleni! Bawimy się z polskojęzycznym przewodnikiem.

Program wycieczki Mega Safari Sahara Park:

Z hotelu około 13:00 odbiera Was jeep, pierwszy punkt programu to ok. 40-minutowa przejażdżka quadami po pustyni (quady czyli czterokołowe motory są jednoosobowe dla osób powyżej 16 roku życia, młodsi lub słabsi uczestnicy wycieczki mogą jechać na jednym quadzie z osobą towarzyszącą), następnie jeepami ruszacie do wioski Beduinów (ok. 20-30 km w głąb pustyni), po drodze przystanki niespodzianki na robienie zdjęć wspaniałym krajobrazom i podziwianie piękna Pustyni Wschodniej; w wiosce czeka już na Was kolejna atrakcja –  jazda po piaszczystym torze małymi samochodzikami typu spider; następnie zwiedzanie wioski Beduinów: przejażdżka na wielbłądach, wizyta w tzw. Aptece (zielarnia), w tzw. piekarni (oglądacie jak wyrabia się beduiński chleb oczywiście chętni mogą skosztować wypieku),w tzw. zakładzie tkackim, obejrzycie także ręcznie kopaną studnię, beduiński meczet oraz beduińskie domostwa, zrobicie zdjęcia przepięknego zachodu słońca. Po zachodzie słońca odbywa się show między innymi występ fakira – w oczekiwaniu na show można wypić beduińska herbatę, następnie podawana jest duża kolacja w formie szwedzkiego stołu + napój gazowany na osobę; powrót do hotelu z Mega Safari Sahara Park jeepem około godziny 19:00.

 

Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić a nasi przewodnicy będą po polsku opowiadać o życiu Beduinów!

Przy zakupie Mega Safari Sahara Park chusta-arafatka GRATIS! (tylko hotele położone na terenie Hurghady)

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 

Polecamy i zapraszamy do obejrzenia filmu z tej wycieczki zrealizowanego przez wspaniałą ekipę Travel Tv

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
28$ 14$ zapytaj kiedy kolejna grupa z polskojęzycznym przewodnikiem (najczęściej wtorki)

 

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM