5 maja 2016

Wyspa Utopia

Wyspa Utopia znajduję się w pobliżu Soma Bay i Safagi około 45km od Hurghady. Proponujemy rejs na snurkowanie w jej przepięknych okolicach. Wyspa Utopia zachwyca swoją naturalnością!

Program wycieczki Wyspa Utopia:

Całodniowa wycieczka statkiem na rafy koralowe oraz pobyt na plaży Wyspy Utopia. Rano około 8.30 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani w Safadze, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, pletwy). Najpierw płyniecie na 2 rafy koralowe gdzie wszyscy goście pod okiem doświadczonych opiekunów snurkują. Po drugim postoju podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz napoje. Po posiłku przesiadacie się na mała łódź ze szklanym dnem i przez około 10-15 min podziwiacie przepiękna rafę koralowa. Następnie dopływacie do Wyspy Utopia i schodzicie na ląd, gdzie na piaszczystej plaży przez około 1.5 godziny opalacie się, snurkujecie, powrót do hotelu z wycieczki Wyspa Utopia około godziny 16.30

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
22$ 10$ wycieczki odbywają się codziennie

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)