5 maja 2016

Wyspa Paradise

WYSPA PARADISE

Wyspa Paradise – warto zobaczyć! Ktokolwiek przybywa do Hurghady na wakacje po prostu powinien wybrać się na taki rejs, na najpiękniejszą wyspę w okolicy tego kurortu. Wyspa Paradise jest piękna! Wielu nazywa Wyspę Giftun rajska wyspą albo wyspą marzeń. Najczęściej słyszy się jednak o Wyspie Paradise. Jak zwał tak zwał ale widoki są nieziemskie a zabawa fantastyczna! W trakcie rejsu zachwyca koloryt morza, po dopłynięciu na plażę biały piasek i malownicze parasolki, pod którymi można się zrelaksować w cieniu. Wycieczka podoba się dorosłym ze względu na możliwość snurkowania przy przepięknych rafach koralowych a młodszym dlatego że na plaży można świetnie bawić się w piasku. Wyspa Paradise jest najlepsza!

Program wycieczki Wyspa Paradise:

Z hotelu około 8.30 rano odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam każdy uczestnik otrzymuje sprzęt do snurkowania ( tzw. ABC czyli rurka, maska, pletwy). Po dopłynięciu do Wyspy Giftun schodzimy na ląd, gdzie na piaszczystej plaży przez około 3,5-4 godziny wszyscy goście opalają się, snurkują i pływają. Dla naszych gości pokaz egipskiego folkloru czyli wirujący derwisz i taniec brzucha. W cenę wycieczki wliczone jest także zacienione miejsce pod parasolem na plaży, lunch w restauracji na wyspie w formie szwedzkiego stołu oraz  napój gazowany i 1 mała butelka wody mineralnej na osobę. W trakcie rejsu planowany jest postój na snurkowanie na otwartym morzu ( około 45 minut do godziny ). Powrót do hotelu około godziny 16.30

Pamiętajcie! Na wycieczkę należy zabrać: ręcznik plażowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, okulary słoneczne, butelkę wody do picia oraz dobry humor!

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI 

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
35$ 18$ wycieczki odbywają się codziennie a z polskojęzyczną grupą w niedziele
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM