5 maja 2016

Wyspa GIFTUN “VIP” Całodniowa wycieczka statkiem na rafy koralowe

oraz pobyt na Wyspie Giftun. Podczas rejsu mnóstwo atrakcji! Zadbamy aby tego dnia nie zabrakło Wam niczego!!!

Program wycieczki:Rano około 8.30 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, pletwy). Zabawę zaczynamy już na pierwszym postoju – wsiadamy na dmuchane banany i kanapy, które ciągnie rozpedzona motorówka. Kolejny przystanek to snurkowanie przy kolorowych rafach koralowych. Często widzimy mureny, skrzydlice, ryby napoleony, a nawet delfiny! Snurkujemy około 45minut. po pływaniu wracamy na statek gdzie czeka obiad. Obiad podawany jest w formie szwedzkiego stołu. Duży wybór potraw: kalmary, krewetki, grillowane mięso, kurczak i egipska kofta, ryż, makaron, ziemniaki, 10 rodzai sałatek, napoje woda, kawa, herbata, napoje gazowane, soki (do wyboru trzy rodzaje soków ze świeżych owoców). Następnie przystanek na łowienie ryb na żyłkę oraz pobyt na na piaszczystej plaży Wyspy Giftun gdzie przez około godzinę opalacie się, snurkujecie, pływacie. Na statku klimatyzacja, Tv, muzyka, gry i zabawy dla dzieci. Do wody z pokładu można wejść po drabince, skoczyć a nawet zjechać po zamontowanej na statku zjezdzalni. Powrót do hotelu około godziny 16.30

Pamiętajcie aby zabrać ręczniki plażowe, stroje kąpielowe, kremy z filtrem UV, aparaty fotograficzne, okulary słoneczne i dobry humor!

 

 

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
45$ 25$ wycieczki odbywają się codziennie
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka oplata)