5 maja 2016

Wycieczka do “Domu Delfina”

Dom Delfina inaczej Dolphin House to rafa koralowa Gotha El Dir gdzie zobaczyć można duże grupy delfinów. Proponujemy całodniową wycieczkę statkiem na snurkowanie w tych okolicach, gdzie na 90% zobaczycie delfiny!!!

Rano około 7.30-8.00 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, płetwy).  Statek wypływa w rejs do rafy koralowej Shaab El Erg  znanej tutaj jako Dom Delfina. W tym miejscu szansa na spotkanie z delfinami w ich naturalnym środowisku jest bardzo duża. Warto wybrać się w tę podróż gdyż najprawdopodobniej będziecie pływać z delfinami!!! W momencie kiedy delfiny sie pojawią osoby, potrafiące bardzo dobrze pływać mogą z obsługą wskoczyć do wody i pływać z tymi sympatycznymi zwierzętami!

Dodatkowo podczas rejsu „Dom Delfina” statek zatrzymuje się raz lub 2 razy na dłużej przy wspaniałych rafach koralowych, gdzie wszyscy uczestnicy wycieczki mogą snurkować przez około 45 minut za każdym razem. Między postojami około 13.00 podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz napoje. Przez cały dzień na statku można napić się wody herbaty. Dla chętnych, szalona przejażdżka na dmuchanym bananie lub na tzw. kanapie, która przyczepiona jest do szybkiej motorówki. Powrót do hotelu około godziny 16.00-16.30 w zależności od lokalizacji hotelu.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI 

 

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
23$ 12$ wycieczki odbywają się codziennie, zapytaj kiedy następny rejs z polskojęzycznym opiekunem
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostepu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)