24 maja 2016

Poranne 3-godzinne QUAD SAFARI

Quad safari o poranku to super atrakcja dla tych, którzy chcą uniknąć egipskiego palącego słońca. Z hotelu około 8.30 rano odbiera Was jeep lub busik i zawozi na pustynie, gdzie w ośrodku organizującym pustynne safari przesiadacie się na quady (czterokołowe jednoosobowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia); z ośrodka już na quadach cala grupa ruszacie do wioski beduinów ok. 20-25 km w głąb pustyni; na miejscu UWAGA nie zwiedzacie wioski Beduinów z przewodnikiem! W cenę wliczony jest poczęstunek beduińską herbata i przejażdżka na wielbłądach, powrót do Hurghady na quadach, a do hotelu busikiem ok.13.00. Szczególnie polecamy wycieczkę, tym którzy juz kiedyś byli na safari a chcą po prostu poszaleć na Pustyni Arabskiej. Na quad safari potrzebne będą na pewno butelka wody do picia, okulary słoneczne i chusta typu arafatka do zakrycia głowy.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 

Jedna osoba na quadzie Dwie osoby na quadzie Termin
20$ 25$ wycieczki odbywają się codziennie z angielskojęzycznym lub rosyjskojęzycznym opiekunem, dla grup minimum 6 osobowych zapewniamy polskojęzycznego przewodnika codziennie

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)