23 grudnia 2017

Łódź półpodwodna „Royal Seascope”

Łódź półpodwodna, łódź ze szklanymi burtami, statek ze szkalnym dnem czyli ROYAL SEASCOPE  to coś pomiędzy łodzią ze szklanym dnem a łodzią podwodna.Wycieczka łodzią ROYAL SEASCOPE na rafy koralowe trwa około 2 godzin. Z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani. Po wejściu na Seascope początkowo spędzacie czas na górnym pokładzie, a gdy łódź zbliża się do rafy koralowej schodzicie na klimatyzowany pokład dolny, gdzie można wyraźnie zobaczyć i sfotografować słynne na całym świecie rafy koralowe. Ryby i inne stworzenia morskie obserwujecie poprzez duże panoramiczne okna. Gwarantujemy ze niczego nie przeoczycie! Nastepnie łódź półpodwodna zatrzymuje się przy rafie koralowej i chętni mają około 30minut na snurkowanie (pływanie z maską, rurką i płetwami które można wypożyczyć na statku). Z tyłu statku jest wygodne wejście do wody, wiec chętni mogą pływać i snurkować. W trakcie rejsu mały poczęstunek – ciastko i napój gazowany. Po zakończeniu snurkowania, łódź półpodwodna płynie do przystani.

UWAGA!!!

jest to fantastyczna wycieczka dla wszystkich, którzy boją się wody lub nie umieją pływać a marzą o zobaczeniu bogactwa Morza Czerwonego

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
15$ 8$ wycieczki odbywają się codziennie
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)