24 maja 2016

CITYTOUR – wycieczka po Hurghadzie

Citytour wycieczka po Hurghadzie gratis przy zakupie dwóch dowolnych wycieczek.

Skorzystaj z promocji! Kup dwie dowolne wycieczki a citytour otrzymasz gratis!

Chcecie zobaczyć Hurghadę a boicie się natarczywości tutejszych sprzedawców?  Wybierzcie się z nami na citytour wycieczkę po Hurghadzie, a spokojnie zobaczycie najciekawsze miejsca tego miasta i zrobicie zakupy w miłej atmosferze. Około godziny 15.00 spod hotelu odbiera Was busik. Zaczynamy wycieczkę citytour. Z polskojęzycznm przewodnikiem jedziecie do głównej dzielnicy Hurghady „Sakkala”. Po drodze zatrzymujecie się przy Hotelu Sheraton oraz przy restauracji Felfela – okazja do zrobienia zdjęć na tle panoramy Hurghady. Następnie spacer po deptaku “Nowa Marina” oraz zwiedzanie największego w Hurghadzie meczetu (wchodzimy do środka). Przejazd do dzielnicy Dahar – postój przy kościele koptyjskim. Za dodatkowa opłatą możliwość wejścia do miejscowego akwarium. Potem przejście przez tradycyjny egipski targ (souk). Pod koniec wycieczki, zakupy w zależności od Waszych potrzeb – papirusy, perfumy lub suweniry. Powrót do hotelu około godziny 19.00.

W czasie Ramadanu nie zwiedza się meczetu.

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
10$ 5$ wycieczki odbywają się w środy

UWAGA:

Citytour wycieczka po Hurghadzie gratis przy zakupie dwóch dowolnych wycieczek, a klienci z hoteli położonych poza Hurghada płaca tylko za dodatkowy transfer.

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM